?

Log in

 
 
01 November 2011 @ 06:07 pm
[Pobierz] Dyskografia Scar.  
Masami (gitarzysta MOUSE PEACE) jest również członkiem zespołu Scar. Postanowiłam umieścić tutaj parę informacji o tym zespole i oczywiście ich dyskografię ^^ Mi osobiście ich muzyka średnio przypada do gustu, ale kto wie, może ktoś się skusi :D Fanom muzyki japońskiej życzę miłego słuchania :)

Opis zespołu
Scar. jest zespołem grającym chwytliwego rocka, a ich styl jest bardzo niedbały, co tylko wyostrza ich rockowy wizerunek. Brzmienie Scar. nie należy do przeciętnych. Członkowie zespołu urzekają publiczność świetnymi kompozycjami i niesamowitą aurą, którą roztaczają wokół siebie podczas występów na żywo.

Co więcej, charakterystyczny głos YU-YA świetnie współbrzmi z grą jego czterech kompanów: JUNYA, MASAMI, TSUYOSHI i DAISUKE. Razem tworzą zespół, który na pewno zaspokoi potrzeby wszystkich tych, którzy pragną posłuchać mistrzowsko stworzonej muzyki!

Od swego debiutu w 2003 roku, Scar. koncentrowali się głównie na koncertowaniu w Osace. Po wydaniu swych dem, ardent Love oraz Regret, ich kolejne wydawnictwo z 2004 roku zawierało materiał, który został entuzjastycznie przyjęty przez publiczność. Jako potwierdzenie ich popularności uznajmy fakt, że wydawnictwa te są kompletnie wysprzedane.

2005 rok oznaczał dla Scar. gwałtowny wzrost popularności. Po wydaniu singla Impure/realize, zespół dał swój pierwszy samodzielny koncert w kwietniu, w Osaka MUSE. Ich mini-album [01] został wydany w sierpniu, a jego sprzedaż przerosła wszelkie oczekiwania zespołu; cały nakład został kompletnie wysprzedany. Niedługo potem zespół odbył swą drugą trasę, w trakcie której dali swój drugi, samodzielny występ, w ich rocznicę. W efekcie tego występu, kilka miesięcy później, wydane zostało ich pierwsze koncertowe DVD.

2006 rok również był ważnym etapem w rozwoju kariery Scar., gdyż w tym roku rozpoczęli swą pierwszą krajową trasę koncertową. Podczas koncertu 23 kwietnia wszystkie bilety zostały wysprzedane. Mając na uwadze popularność wcześniejszych wydawnictw, Scar. postanowili wypuścić tego samego dnia, nowy nakład ich pierwszego mini-albumu oraz późniejszych singli. Świętując swą trzecią rocznicę, Scar. dali koncert 2 listopada w Shibuya O-WEST.

Na początku 2007 roku zespół odbył trasę po głównych miastach Japonii. Podczas tej trasy, 17 września, udało im się dać na prawdę duży, samodzielny koncert. Podążając za tym sukcesem, zespół wydał kontynuację swego pierwszego mini-albumu, czyli [02].

Niestety, podczas Subliminal Tour, członkowie zespołu nie mogli już dłużej ignorować rosnących trudności, które pojawiły się w zespole i postanowili przedyskutować zaistniałą sytuację. Przykrym zakończeniem tych rozmów było ogłoszenie 11 listopada, końca działalności Scar. w lutym 2008 roku, po zagraniu podsumowującego koncertu trasy DAYS. Został jednak po jakiś dwóch latach reaktywowany.

Source: JaME World
Członkowie
YU-YA

wokal

JUNYA

gitara

MASAMI

gitara

TSUYOSHI

bas

DAISUKE

perkusja

Dyskografia

MAXI SINGLE
Subliminal

01 - Subliminal
02 - Deep affection
03 - Distance
POBIERZ

OVER

01 - OVER
02 - WILL
POBIERZ

[Impure/realize]

01 - Impure
02 - realize
POBIERZ

Toki no kakera

01 - Love is Dead
02 - DAYS
03 - Toki no kakera
POBIERZ


MINI ALBUM
[2]

01 - phi
02 - realize
03 - U
04 - Shukai
05 - i am
06 - Juliet
07 - Koibana
POBIERZ

[1]

01 - Blind
02 - StiMulation
03 - Soi tsuki
04 - Line shooter
05 - ardent Love
06 - Hakanai hito
POBIERZ


SINGLE
Toki no kakera (acoustic version)
01 - Toki no kakera (acoustic version)
POBIERZ

Take out
01 -     Take out
POBIERZ

Love is Dead
01 - Love is Dead
POBIERZ

CLOUD
01 - CLOUD
POBIERZ

Regret
01 - Regret
02 - EMOTION
Wkrótce...

ardent Love
01 - ardent Love
02 - Psycho
Wkrótce...

ESCAPE
01 - ESCAPE
Wkrótce...

Kreuz
1 - Kreuz
2 - Miss you
POBIERZ

Hasło: mjscar.

Strona Oficjalna
 
 
 
Kanako: pic#114048747kancchan on November 1st, 2011 10:19 pm (UTC)
Masamin is so feminine. :) I did not know it from this page. It can be fun! Ganbaruj!